Diana

Esu auklėtoja Diana.

Esu baigusi  socialinio darbo studijas. Darželio auklėtoja dirbu jau beveik 2 metus.

Dar ankstyvoje paauglystėje svajojau dirbti su vaikais. Tokios patirties įgijau praktikų metu kūdikių ir vaikų globos namuose, o vėliau jau ir dirbant darželio auklėtoja. Dirbdama darželyje supratau, kad radau tai, ko man reikėjo, darbą prie kurio linko ir vedė širdis.

Visada džiaugiuosi galėdama padėti vaikui žengti pirmuosius žingsnius link jų ateities ir tolesnio ugdymo.

Šio darbo dėka gaunu dvasinį ir psichologinį pasitenkinimą, jaučiu, kad tobulėju, kartu nešdama savyje ir didelę atsakomybę už vaikus, bei jų savijautą darželyje su manimi ir kitais vaikais. Mane įkvepia darbas darželyje, nes vaikai tai laimė,  gyvybė , spalvos, dinamiškumas, orginaliausi klausimai ir dar orginalesni atsakymai. 😉

Maloniausias dalykas – ryte pasitinkančios vaikų šypsenos, švytinčios iš smalsumo akys ir supratimas,  kad esu ten, kur ir trokštu būti. Stengiuosi iš visų jėgų, kad kiekvienas vaikas darželyje jaustųsi smagiai, būtų apgaubtas dėmesiu bei jaustųsi mylimas.

Laisvalaikį mėgstu leisti labai įvairiai,  su knyga rankose arba aktyviai  – sportuoti, keliauti su draugais, plaukti baidarėmis, keliautį į žygius. Gyvenu labai gražioje vietoje ir turiu pakankamai vietos taip man mieloms gėlems.