Aldona

Ikimokyklinukų mokytojos asistentė Aldona

 Gimiau Suvalkijoje, Šakių rajone, mažame pasienio miestelyje Kudirkos Naumiestyje 1961 metais. Man 57 metai, bet širdyje tikrai jaučiuosi jaunesnė. Turiu du vaikus, dukrą Živilę ir sūnų Martyną. Taip pat  jau esu  apdovanota ir  anūku Agniumi, kuriam šiuo metu yra trys metukai. Kaip ir kiekviena mama ir močiutė myliu vaikus – savo šeimoje ir savo darbe. Šie maži angėliukai yra tikra Dievo dovana.

Esu baigusi  technikos mokyklą ir ilgą laiką dirbau sekretore-personalo inspektore. Paskutinius dvejus metus dirbau su mažais vaikais –  vaikų lopšelyje – darželyje „Lakštingala“ šeimininkute, o vėliau prižiūrėjau  savo anūkėlį Agnių. Man patinka būti vaikučių tarpe, su jais bendrauti, matyti kaip jie auga, kaip kiekvieną dieną kažko išmoksta. Kai vaikas tiesia į tave rankutes, širdyje labai gera nes tai reiškia, kad tu vaikui reikalinga, kad jis jaučiasi saugus su tavimi ir, kad tavimi pasitiki. 

Esu tvarkinga, laikausi nuomonės, jog kiekvienas daiktas turi turėti savo vietą, taip pat esu punktuali. Skaitau knygas, labiausiai man patinka grožinė literatūra, romanai. Dar mėgstu žiūrėti fantastinius filmus.